• İk
  • İletişim

Eğitimler

Eğitmenler

Serkan Dursun

Yönetim Kurulu Başkanı
Mengen Anadolu Aşçılık Meslek Lisesi’nden mezun olmuştur. Açıköğretim aşçılık bölümü mezunudur. Meslek hayatında Taksim İnternational, The Marmara otelleri, Magıc Life Otellerinde çalıştıktan sonra, The Marmara bodrum, Crowne plaza Ankara, İstanbul Polat Towers ve michelin yıldızlı restoranlarda üst düzey yönetici ve danışman olarak meslek hayatını geliştirmiştir. Birçok yarışmalara katılmış olup, dereceleri mevcuttur. Türkiye adına katılmış olduğu yarışmalarda ülkeler arası klasman birinciliği bulanmaktadır. Metropolitan Hotels de Executive Chef ve mutfak koordinatörü olarak görevine devam etmektedir. Ankara Profesyonel Aşçılar Derneği ve İçanadolu Aşçılar ve Pastacılar Federasyonu Kurucu Başkanıdır. Tüm Aşçılar ve Pastacılar Konfederasyonu Yönetim Kurulu Üyesi olarak mesleki, eğitim ve soysal sorumluluk projelerinde görev almaktadır. Ulusal ve uluslar arası yarışmalarda jürilik yapmaktadır.
Daha Fazla Gizle

Emre Geyikçi

Yönetim Kurulu Üyesi
Ankara Beşevler Turizm Otelcilik Meslek Lisesi Mutfak Bölümü’nden mezun olmuştur. Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Turizm Otel İşletmecilik mezunudur. Açık öğretim işletme bölümünü bitirmiştir. Meslek hayatında Club Mega Saray, Club Letoonya, Divan Bodrum otellerinde çalıştıktan sonra, yurt dışında mesleki gelişimi için eğitim seminerlerine ve programlarına katılmıştır. Aldığı eğitimler ve programlar dahilin de birçok üst düzey işletmelerde eğitmen, danışman ve mutfak koordinatörü olarak görev yapmıştır. Kocatepe Kahve Evlerinde Türkiye Mutfak Koordinatörü olarak görevine devam etmektedir. Ankara Profesyonel Aşçılar Derneği Kurucu Üyesi, Çankırı Pastacılar ve Aşçılar Derneği Kurucu Başkanıdır. Taşpakona bağlı İçanadolu aşçılar ve Pastacılar Federasyonu Yönetim Kurulu Başkanı olarak, Eğitim seminerleri, mesleki ve profesyonel yarışmalar, sosyal sorumluluk projeleri, yöresel lezzetler ile ilgili çalışmalarına devam etmektedir.
Daha Fazla Gizle

Çağrı Atabil

Yönetim Kurulu Üyesi
Yönetim Kurulu Üyesi
Daha Fazla Gizle

Mahmut Dolmacı

Eğitmen Şef
Eğitmen Şef
Daha Fazla Gizle

Ramazan Ceylan

Eğitmen Şef

Yüksel Çelik

Eğitmen Akademisyen

Uğur Gömeç

Eğitmen Şef

Serhat Karaca

Eğitmen Şef
1985 Bolu/MENGEN doğumludur. Mengen Anadolu Aşçılık ve Meslek Lisesi mezunudur. Meslek hayatına İstanbul Familiy Otelde başlamıştır. Magic Life Otelleri, City Otel, Monec Otel, Kekik Restaurant, Budakaltı ve Liva Pastanelerin de çeşitli görevlerde çalıştıktan sonra, Executive chef olarak The Bigos Ankara ve KKTC de Amerikan ve meksika mutfakları üzerine arge ve danışmanlık görevi yapmıştır. Ankara profesyonel aşçılar derneği kurucularından olup, şuan Meslek hayatına Marcopascha restoranların mutfak koordinatörü olarak devam etmektedir.
Daha Fazla Gizle

Erhan Çetinöz

Eğitmen Şef
1978 BOLU/Mengen’de doğumludur. Lise öğrenimini Mengen lisesinde tamamlamıştır. Mezun olduktan sonra Akdeniz ve ege bölgesinde farklı uluslararası zincir otellerde çalışarak mesleki anlamda yerli ve yabancı şeflerden edindiği tecrübeleri Çırağan Kempinski, Epheusus Princess Hotel, Safroon Otel, Turunç Otel, Club Ersan Otelde farklı üst düzey pozisyonlarda çalışarak göstermiştir. Birçok uluslararası yarışmaya katılarak başarılar sergilemiştir. Katıldığı yarışmalar sonucunda çeşitli ödüller almış olup, çalışmalarına devam etmektedir. İç anadolu Aşçılar ve Pastacılar Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi olup, uluslararası yarışmalarda jüri olarak da görev yapmaktadır. Çalışma hayatına Metropolitan Hotels Ankara da Executive Sous Chef olarak devam etmektedir.
Daha Fazla Gizle

Çağdaş Çağlar

Eğitmen Akademisyen

Zeynel Akgönül

Eğitmen Şef
1987 Bolu-Mengen doğumludur. Mengen Anadolu Aşçılık Meslek Lisesi mezunudur. Lise devamında Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Turizm ve Otel İşletmeciliği bölümünü derece ile bitirmiştir. Üniversite döneminde bir esnaf lokantasında çalışarak okul ve meslek hayatını pekiştirmiştir. Meslek hayatına Taksim İnternational Side Tatil Köyün de başladıktan sonra sırası ile Magic Life Bodrum, Antalya Gloria Golf Resort, Ramada İstanbul Old City, İstanbul Polat Towers, Turbulance Restorant, Mia Restorant, Las Chicas Restorant, Bonapetit Restorant da farklı üst düzey pozisyonlarda çalışarak mesleki hayatını geliştirmiştir. Birçok yarışmaya katılarak çeşitli dereceler elde etmiştir. Metropolitan Hotels Ankara da chef de partie olarak mesleki hayatına devam etmektedir. İç Anadolu aşçılar ve pastacılar federasyonu yönetim kurulu üyesi olup eğitim ve sosyal sorumluluk projelerinde yer almaktadır. Aynı zamanda Türkiye Bisiklet Federasyonunda aktif sporcu olup gönüllü olarak faaliyet programlarında yer almaktadır.
Daha Fazla Gizle

Hikmet Öküzoğlu

Eğitmen Şef

Samet Güney

Eğitmen Şef
2001 yılında Mengen Anadolu Aşçılık Meslek Lisesi’nde aşçılık mesleğiyle ve profesyonel mutfakla tanıştım. Lise devamında Gazi Üniversitesi’nde Aile Ekonomisi ve Beslenme Öğretmenliği bölümünde Lisans eğitimimi tamamladım. Üniversite yıllarımda Ankara’da çeşitli restoranlarda çalışarak eğitim ile iş tecrübesini aynı anda kazanmaya çalıştım. Meslek hayatımın en verimli zamanlarında Ümit Yüksel ve Gökhan Tufan gibi duayen şeflerin çıraklığı şansını elde ettim. Lokal otel ve restoranlarda görev yapıp, Mövenpick, Sheraton gibi uluslararası markalarda çalıştıktan sonra 2012 yılında Senior Chef olarak Radisson Blu Hotel İstanbul Asia ile Rezidor Hotels bünyesine dahil oldum ve kısa zamanda Sous Chef pozisyonuna terfi ettim. 2014 Eylül ayında Türkiye’nin ilk Park Inn Oteli olan Park Inn by Radisson İstanbul Atatürk Airport Hotel’e Executive Chef olarak transfer oldum. 2015 yılında Radisson Blu Hotel , İstanbul Ataköy otelinin açılış öncesi ekibine dahil oldum ve Mayis 2017’den beri Carlson Rezidor Hotels bünyesinde Radisson Blu Leogrand Hotel, Chisinau Moldova`da Executive Chef olarak görevime devam etmekteyim. Ulusal ve Uluslararası birçok yarışmada çeşitli kategorilerde ödüllerim ve madalyalarım bulunmaktadır. Tüm Aşçılar ve Pastacılar Konfederasyonu Yönetim Kurulu Üyesi olarak birçok mesleki ve sosyal sorumluluk projelerinde görev almakta ve çeşitli yarışmalarda jürilik yapmaktayım. Aynı zamanda Dünya Engelliler Birliği Türkiye’de gönüllü olarak sosyal sorumluluk projelerinde yer alıyorum.
Daha Fazla Gizle

İsa Beyaz

Eğitmen Şef
1977 Sinop doğumludur. Birçok otel ve pastanelerde üst düzey pozisyonlarda çalışmıştır. Şuanda Swiss Otelde Pastane Şefi olarak meslek hayatına devam etmektedir. Usta öğreticilik ve pasta öğreticilik belgelerine sahip olup, Türkiye içinde birçok yarışmada başarılı dereceleri mevcuttur.
Daha Fazla Gizle

Semih Güvenbaş

Eğitmen Şef

Başvuru Formu

Aşağıdaki formu doldurunuz, en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir!