• İk
  • İletişim

Kurumsal

Hakkımızda

Hakkımızda

‘Sizin rüyalarınız, bizim gerçeğe dönüştürdüklerimizdir.’ Politikasında ilerleyen Chefs Art Academy, mutfak severlere sunduğu, eşsiz tecrübelere dayanan eğitmenleri ile gerekli hizmeti sağlamaktadır. Chefs Art Academy’den mezun olan öğrenciler sadece yemek yapmayı öğrenmekle kalmaz, yemek yaparken ki araç-gereçlerin kullanımında da profesyonel bir ilerleme sağlar.
Eğitimlerin sağlanacağı konularına göre tasarlanmış mutfaklarında gereken bütün imkanları bünyesinde barındırarak, eğitimlerde öğrencilerine üst düzey olanaklardan yararlanabilme imkanı sunar.

Vizyonumuz!

Daima gelişmekte olan yiyecek ve içecek sektöründe, uluslararası alanda faaliyet gösterecek şeflerin yetişmesi için gereken bütün imkanları kullanmaktır. Sektörde isim yapmış belli ülke kalıplarını kırarak, dünya üzerinde Türkiye Gastronomisini aydınlatarak, milletimize faydalı bir işletme olmaktır.

Misyonumuz!

Kendi alanında uzmanlaşmış ve kaliteli personeli ile hizmet veren Chefs Art Academy, geleceğin şef adaylarına profesyonel ışık tutarak, gideceği her mutfakta mesleğini gerçekleştirebileceği eğitimi sağlamakla beraber, işinde özverili çalışabilecek donanımlı ve yetenekli şefler yetiştirmektedir.

Başvuru Formu

Aşağıdaki formu doldurunuz, en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir!